لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

عکس های جدید نگار عابدی ۵ فروردین۹۵

عکس زیبا نگار عابدی

ادامه مطالب یادتون نره

عکس جدید نگار عابدی

عکس جالب نگار عابدی

عکس با کیفیت از نگار عابدی

بازیگر ایرانی نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر زن ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ‌التحصیل شده است. نگار عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی آغاز به تحصیل کرد ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری در یکی از مجلات و ثبت‌نام در آن کلاس به سمت بازیگری کشیده شد. فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش‌هایی چون «بازگشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی‌راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید پورآذری ایفای نقش نموده‌است. وی در فیلم‌های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم یک دایره» بازی کرده است. عابدی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۷ و با فیلم مانا آغاز کرد.
نگار عابدی و پیچیدگی‌های زندگی خصوصی اش
وقتی با فردی مانند نگار عابدی همکلام می‌شوم از هم‌صحبتی با او سر ذوق می‌آیم چراکه با سرخوشی و صداقت خاصی، بدون نقاب از خودش می‌گوید.
 سال‌هاست که ما عادت کردیم خودمان را پشت نقابی از کلمات و رفتارهای غیرواقعی پنهان کنیم و چهره واقعی‌مان را به دیگران نشان ندهیم. حال نکته جالب اینجاست که پدیده نقاب زدن در بین چهره‌های سرشناس ما بیشتر رواج دارد و بسیاری از سلبریتی‌ها ترجیح می‌دهند تصویری که از خود به مخاطب نشان می‌دهند متفاوت‌تر از تصویر واقعی‌شان باشد، شاید به همین خاطر است که وقتی با فردی مانند نگار عابدی همکلام می‌شوم از هم‌صحبتی با او سر ذوق می‌آیم چراکه با سرخوشی و صداقت خاصی، بدون نقاب از خودش می‌گوید؛ از اینکه در طول سال‌ها سعی کرده مسیر درست و سالمی را در عرصه بازیگری طی کند و حواسش به پله‌هایی که در آن قدم گذاشته بوده و تاوان این سلامت را هم با دیر دیده شدن داده است اما او از این موضوع ناراحت نیست چون معتقد است در این شرایط حداقل به جایی که در آن ایستاده، مطمئن است.
نگار عابدی به معضلی که این روزها برخی از بازیگران زن به آن دچار شده‌اند اشاره کرد و گفت، نباید بازیگران زن ما از تشکیل خانواده و مادر شدن به خاطر ترس از دست دادن جایگاه شغلی‌شان بهراسند و به آن تن ندهند چراکه هیچ چیزی به اندازه داشتن یک خانواده سالم و شیرین نیست. نگار از ماجرای جدایی از همسرش هدایت هاشمی گفت و اینکه بعد از جدایی ترجیح داد مدتی را به خاطر دخترش با خانواده‌اش زندگی کند. او نه از جدایی‌اش یک کابوس شوم ساخت نه اینکه این موضوع را پنهان کرد؛ سر بسته اما با صداقت به این نکته اشاره کرد که گاهی افراد در زندگی‌شان تصمیم می‌گیرند مسیرهای جداگانه‌ای را انتخاب کنند و باید به این تصمیم احترام گذاشت. باقی حرف‌ها را از زبان خودش بخوانید.

:arrow:

عکس قدیمی نگار عابدی, نگار عابدی,نگار عابدی عکس ,عکس های جدید نگار عابدی,عکس های دختر ایارنی نگار عابدی,دختر ایرانی نگار عابدی,عکس بازیگر ایرانی,نگار عابدی,عکس های دیده نشده نگار عابدی,عکس های تازه نگار عابدی,عکس های جدید نگار عابدی,عکس های سلفی نگار عابدی,عکس های جدید ۵ فروردین ۹۵ نگار عابدی,نگار عابدی۵ فروردین ۹۵,عکس های جدید بازیگر ایرانی ,عکس دختر ایارنی ,دختر بازیگر ایراین ,بازیگر های ایرانی ,عکس های لو رفته بازیگر های ایرانی  ,بازیگر ایرانی و خارجی ,نگار عابدی+بیوگرافی ,جدید ترین خبره ای نگار عابدی,بیوگرافی کامل نگار عابدی,زندگی نامه نگار عابدی,شجره نامه نگار عابدی,همه چی در مورد نگار عابدی,اخبار تازه در مورد نگار عابدی,عکس تازه و دیده نشده نگار عابدی,عکس های باکیفیت نگار عابدی,دانلود عکس جدید نگار عابدی,دانلود جدید ترین  عکس های نگار عابدی,عکس های بامزه و دیده نشده نگار عابدی,عکس های با کیفیت خوب نگار عابدی,دانلود عکس با کیفیت از نگار عابدی,

تاریخ ارسال : ۶ام فروردین ۱۳۹۵
بازدید : 378 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران