لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

بیوگرافی کامل مهدی مهدوی

عکس جدید مهدی مهدوی

ادامه مطالب بیوگرافی موجود هست

بیوگرافی کامل اقای مهدی مهدوی تقریبا جدید

زادروز : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۳
زادگاه : شهریار، ایران
قد : ۱۹۲ – وزن : ۹۰
باشگاه کنونی : باریج اسانس کاشان
شمارهٔ پیراهن : ۱۳
پُست : پاسور
مهدی مهدوی پاسور خوب تیم ملی کشورمان سال گذشته همراه با تیم ملی روزهای خوشی را پشت سر گذاشت و پس از آن هم همراه با باریج اسانس کاشان در لیگ برتر درخشید اما مصدومیت او و حذف ناباورانه باریج خوشی های مهدوی را به ناخوشی تبدیل کرد. سال ۹۲ با تمام خوشی ها و ناخوشی ها برای این بازیکن باتجربه به پایان رسید و او سال ۹۳ را با نگاهی نو آغاز کرد و می خواهد در این سال اتفاقات جدیدی را تجربه کند. مهدوی بعد از فرهاد ظریف دومین ملی پوشی است که خیلی سریع با تیم فصل آینده خود قرارداد امضا کرد

گفتگو کوتاه با مهدی مهدوی :
در گذشته شرایط این رشته و زمان اردوهایی که داشت موجب شده بود تا اکثر والیبالیست ها تحصیل کرده باشند. خانواده های انها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و آنها نیز درس خوانده اند.
لازمه یک والیبالیست خوب شدن چیه؟
تمرین خوب و توجه به نکاتی که مربی می گوید. برای اینکه ورزشکاری حرفه ای باشی باید سعی کنی حتی یک جلسه تمرین را از دست ندهی و بیشترین بهره را از تمرینات ببری.
اگر به گذشته برگردی باز هم والیبال را انتخاب می کنی؟
صددرصد. من از این رشته خیلی راضی ام. به همان نسبت که خیلی ها عاشق رشته ای مثل فوتبال هستند، من نیز والیبال را دوست دارم.
دوست داری به کدام کشور ترانسفر شوی؟
روسیه.

برای ترانسفر شدن باید چه کار کرد؟
تلاش و تمرین. هم در لیگ و هم تیم ملی. در حال حاضر کادر فنی تیم ملی تمام تلاش شان را برای اعضا تیم ملی می کنند و حیف است اگر نهایت بهره را از این شرایط نبریم. دوران ورزش و عمر آن خیلی کوتاه است باید از فرصت ها استفاده کنیم. جوانی وقت کار و تلاش است. در هر مقطعی از زندگی باید بر روی یک موضوع تمرکز کنیم. برای ترانسفر شدن باید خودم را به همه ثابت کنم. باید کاری کنم که تلاشم دیده شود و بهترین راه آن دوری از حاشیه است. حاشیه زندگی ورزشکار را نابود می کند. با نگاهی به زندگی ورزشکاران موفق می بینیم که آنها حتی المقدور خود را درگیر مسائل حاشیه ای نمی کنند.
و تفریح ات معمولاً چیه؟
مثل سایر مردم بیشتر مسافرت، آن هم با خانواده ام.

تاریخ ارسال : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۵
بازدید : 354 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران