لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

بیوگرافی کامل حمزه زرینی در سال۹۵

عکس اقای  حمزه زرینی

ادامه مطالب بیوگرافی حمزه زرینی موجود هست

 زادروز : ۲۶ مهر ۱۳۶۴ – ۱۸ اکتبر ۱۹۸۵
زادگاه : اسلامشهر، ایران
قد : ۱۹۸ سانتی‌متر – وزن : ۹۱ کیلوگرم
نام مستعار : RPG 7
باشگاه کنونی : باشگاه والیبال کاله مازندران
شمارهٔ پیراهن : ۷
پُست : دربافت کننده قدرتی

زندگی حمزه زرینی:
پدر و مادر او اصالتا کرد هستند. و اهل اسلام شهر ولی خود وی متولد تهران است. او دو خواهر و د وبرادر دارد وحمزه فرزند چهارم خانواده است. پدرش کشتی گیر بوده است و حمزه نیز مدتی این رشته را دنبال کرد ولی به دلیل بلند قد بودن، این رشته را ادامه نداد. وی به توصیه ی برادرش به سمت والیبال آمد، میتوان گفت کاشف او یک مربی روسی به نام ایوان بوگانیکوف بود و از اولین مربی های وی میتوان به اسماعیل والی و آقای علیزاده اشاره کرد.
نخستین تمرینات خود را در سالن شهدای سعیدیه ی اسلامشهر انجام میداد. والیبالیست های همدوره ای وی بازیکنانی مثل فرهاد نظری افشار، بابایی، نور محمدی، محمد کاظم و … بودند. اولین باشگاهش ” شهرداری اسلامشهر ” بوده است . سابقه حضور در باشگاه های تلاش شهریار ، سایپا ، برق تهران ، پیکان ، پگاه اورمیه ، پتروشیمی بندر امام و کاله ی آمل را دارد..
بعد از ۶ ماه به توصیه آقای والی توسط ست کویچ به تیم ملی جوانان دعوت شد و در اولین دوره حضورش در اردوی تیم ملی (مسابقات قهرمانی جوانان جهان) بیشتر یک تماشاگر بود. ولی بعد از آن برای مسابقات جهانی هند انتخاب شد که در آن مسابقات در ترکیب اصلی بود. در اوایل پستش ” قطر پاسور ” بود ولی چون محمد محمد کاظم و محمد سلیمانی در این پست بازی میکردند، پستش را عوض کرد و ” قدرتی زن ” شد.
بعد از مسابقات جهانی هند، مورد توجه “پارک کی وون ” (مربی وقت تیم ملی بزرگسالان ) قرار گرفت و به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.. دانشجوی رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی است. اوقات فراغت خود را باخانواده میگذراند و علاوه برآن،یک مغازه هم دارد. الگوی ورزشی او “جیبا” است و سعی میکند حرکاتش شبیه حرکات این بازیکن باشد. آرزوی ورزشی اش بازی در لیگ های ایتالیا و ترکیه است. آرزوی خودش هم این است که هیچ وقت فراموش نکند ازکجا به کجا رسیده است..
باشگاهی حمزه زرینی:
اولین باشگاه زرینی باشگاه شهرداری اسلامشهر بود. حمزه زرینی سابقه حضور در باشگاه‌های تلاش شهریار، سایپا، برق تهران، پیکان، پگاه ارومیه و پتروشیمی بندر و داماش گیلان امام را دارد. زرینی هم اکنون عضو کاله مازندران است. او ابتدا در سایپا شناخته و در پیکان و پگاه به اوج رسید و بعد به پتروشیمی رفت و داماش مقصد بعدی او بود و بعد از داماش به کاله پیوست و لقب حمزه آرپی جی ۷ را به او دادند.

تاریخ ارسال : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۵
بازدید : 234 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران