لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

برنامه باز کردن چند اکانت بصورت همزمان اندروید بنام Parallel Space

Parallel Space برنامه ای متفاوت با قابلیت های جالبی است که به شما امکان می دهد تا همزمان به دو حساب مختلف در یک دستگاه اندرویدی وارد شوید! بله درست شنیدید آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید همزمان به چندین شبکه اجتماعی یا حساب های بازی وارد شوید؟ پس کافیست تنها این اپلیکیشن قدرتمند را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب نمایید تا به گونه ای متفاوت بتوانید در هر برنامه و بازی با دو اکانت مختلف وارد شوید! اگر همچنان این موضوع برای شما عزیزان کمی گنگ می باشد به شما توصیه میکنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. شاید با خود بپرسید که روش کار این برنامه اندروید چگونه است که در پاسخ باید بگوییم پارالل اسپیس در تلفن اندرویدیتان یک فضای جدا بوجود می اورد. کاربرانی که از طریق ایکن برنامه ای -که به صورت مستقیم در گوشی دانلود شده وارد یک حساب می شوند، می توانند از داخل خود برنامه Parallel Space وارد همان برنامه با یک حساب دیگر شوند. تعویض هویت تنها با یک کلیک ، بدون نیاز به وارد یا خارج شدن از یوزرنیم های جداگانه، انجام می شود. ویژگی ها: * قدرتمند، در حین اشغال حجم بسیار کمی از حافظه تلفن! * ایمن :هیچ اطلاعات شخصی و منحصر به فرد کاربر را بر نمی دارد. * برنامه های پیامرسان : برقراری تماس های مختلف در حساب دوم. * برنامه های اجتماعی : اشتراک گذاری تصاویر مجزا با حساب ها * برنامه های بازی : برای بازی کردن با دو اکانت بصورت همزمان * سازگار با اکثر برنامه های اندرویدی و نسخه های مختلف اندرویدی

 

برنامه باز کردن چند اکانت بصورت همزمان اندروید بنام Parallel Space

Parallel Space برنامه ای متفاوت با قابلیت های جالبی است که به شما امکان می دهد تا همزمان به دو حساب مختلف در یک دستگاه اندرویدی وارد شوید! بله درست شنیدید آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید همزمان به چندین شبکه اجتماعی یا حساب های بازی وارد شوید؟ پس کافیست تنها این اپلیکیشن قدرتمند را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب نمایید تا به گونه ای متفاوت بتوانید در هر برنامه و بازی با دو اکانت مختلف وارد شوید! اگر همچنان این موضوع برای شما عزیزان کمی گنگ می باشد به شما توصیه میکنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شاید با خود بپرسید که روش کار این برنامه اندروید چگونه است که در پاسخ باید بگوییم پارالل اسپیس در تلفن اندرویدیتان یک فضای جدا بوجود می اورد. کاربرانی که از طریق ایکن برنامه ای -که به صورت مستقیم در گوشی دانلود شده وارد یک حساب می شوند، می توانند از داخل خود برنامه Parallel Space وارد همان برنامه با یک حساب دیگر شوند. تعویض هویت تنها با یک کلیک ، بدون نیاز به وارد یا خارج شدن از یوزرنیم های جداگانه، انجام می شود.

ویژگی ها:

۱ –  قدرتمند در حین اشغال حجم بسیار کمی از حافظه تلفن!

۲ –  ایمن :هیچ اطلاعات شخصی و منحصر به فرد کاربر را بر نمی دارد.

۳ –  برنامه های پیامرسان : برقراری تماس های مختلف در حساب دوم.

۴ –  برنامه های اجتماعی : اشتراک گذاری تصاویر مجزا با حساب ها

۵ –  برنامه های بازی : برای بازی کردن با دو اکانت بصورت همزمان

۶ –  سازگار با اکثر برنامه های اندرویدی و نسخه های مختلف اندرویدی

تاریخ ارسال : ۲۹ام آذر ۱۳۹۵
بازدید : 492 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران