لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

۵ نکته برای کنار امدن با چشم چرانی مردان

🌀بهترین رفتار با همسر چشم چران🌀


هیچ زنی دوست ندارد همسرش چشم چرانی کند در حالی که مردها به بقیه زن ها نگاه می کنند و این کاملاً طبیعی است البته در حد و حدود طبیعی. ولی خیلی از خانم ها وقتی می بینند که عشق زندگی شان چشمش را به دختری جوان تر از خودشان که لباسی تنگ تن نموده و کلی آرایش کرده است دوخته، ناراحت و حتی عصبانی می شوند.

۱٫ آن وضعیت را همانطور که هست ببینید.

🔹یکی از اصلی ترین دلایل ناراحتی خانم ها وقتی طرفشان چشم چرانی می کند، احساس عدم امنیت است و واقعاً به طور بی هدفی انرژی تان را تلف می کند. مطمئناً زمان هایی بوده که از این کار همسرتان خونتان به جوش آمده ولی واقعیت بیولوژیک این وضعیت می گوید این کار او هیچ معنا و مفهومی ندارد. این فقط یک میل گذرا است که در ذهن مرد اتفاق می افتد و اصلاً به این معنی نیست که او با آن غریبه وارد رابطه نزدیک خواهد شد.

۲٫ حسادت اصلاً زیبا نیست

🔹در چشم چرانی کردن بعضی از مردها واردتر از بقیه هستند. ولی در هر حال اکثر آنها این کار را می کنند. مسئله اینجاست که شما باید از درون احساس ارزشمندی کنید و اجازه ندهید غول حسادت از قفس خود آزاد شود. با مقایسه کردن خودتان با زنان دیگر فقط باعث می شوید اعتمادبه نفستان روز به روز کمتر و کمتر شود.

۳٫ ترستان را به اعتماد تبدیل کنید

🔹فقط به خاطر داشته باشید که در چنین موقعیتی به هیچ عنوان زمان آن نیست که ذات رابطه تان را زیر سوال ببرید یا درمورد جذابیت خودتان از او سوال کنید. ترس همیشه ترس بیشتری ایجاد می کند و به همین دلیل مطمئن شوید که در مورد این مسائل وقتی در شرایط آرام و به دور از ناراحتی و عصبانیت هستید با طرفتان صحبت کنید. از اینها گذشته، همه چیز به اعتمادبه نفس شما بستگی دارد، اگر از خودتان راضی باشید، نباید نگاه کردن طرفتان به زن های دیگر باعث ناراحتی تان شود.

۴٫ از همسرتان بخواهید آن انرژی جنسی را به سمت شما معطوف کند

🔹ممکن است در مورد این موضوع با همسرتان صحبت کرده باشید و در کمال ناباوری شنیده باشید که بله زنان دیگر هم برای او جذاب هستند! به جای اینکه از او بخواهید تمام جزییات آن را برایتان تعریف کند، به او بگویید که خوشحال هستید در میان تمام این زن ها، همه آن انرژی جنسی در حریم خصوصی رابطه تان به شما تعلق دارد.

۵٫ به خودتان اجازه درخشیدن دهید

🔹ممکن است تا امروز تصور کرده باشید که فردی بی ارزش هستید و سر مسائل بسیار پیش پا افتاده و بیخود خودتان را ناراحت کنید. ولی از همین امروز انتخاب کنید از زیبایی و جذابیت خودتان لذت ببرید و بدانید که با اعتماد به خودتان می توانید در هر موقعیتی احساس امنیت کنید. رمز موفقیت این است که خودتان را از ترس ناشی از رقابت کاذب دور کرده و اجازه دهید زیبایی زنانه تان بدرخشد!

تاریخ ارسال : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۵
بازدید : 219 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران