لوگو

مطالب آموزشی کارآفرینی و تجارت ،خبر، سرگرمی، کسب و کار

دوره های آموزشی سیسکو

 دوره های آموزشی سیسکو

 دوره های آموزشی سیسکو

در بازارکار علاوه بر مدرک، مهارت و تجربه نیز تعیین کننده است. لذا با شرکت در دوره‌های مذکور و اخذ مدرک معتبر ، می توانید فرصت شغلی بهتری را تصاحب کنید. همانطورکه می دانید، دوره های آموزشی سیسکو در چندین شاخه و هر کدام در چند سطح مختلف ارایه میشوند .اولین سطح آموزشی برای تمامی شاخه های سیسکو ENTRY-LEVEL میباشد .دوره های آموزشی سیسکو این سطح به نام CCENT تعریف می شوند در این سطح دوره های آموزشی CCNA،CCNA SECURITYوCCNA VOICE CCNA WIRELESSوCCDA ارایه میشوند . دوره های آموزشی سیسکو با نام PROFESSIONAL شناخته میشود. .این سطح شامل دوره های CCNP و CCDP وCCSP وCCVP وWIRELESS CCNP می باشد.

سطح چهارم که آخرین سطح آموزشی دوره های سیسکو می باشد با عنوان EXPERT معرفی می شود .بجز شاخه DESIGN بقیه شاخه ها در این سطح شامل مدرک CCIE می شوند .

مدرک CCENT دروازه ورودی برای تمامی شاخه های آموزشی سیسکو میباشد. دارنده این مدرک توانایی نصب و پیاده سازی و عیب یابی شبکه های کوچک خواهند داشت . سیلابس آموزشی این دوره شامل مفاهیم اولیه شبکه آشنایی با تکنولوژی های WAN مفاهیم اولیه شبکه های بیسیم و امنیت شبکه ، مقدمات ROUTINGو SWITCHING و پیکر بندی شبکه های ساده می باشد.

 

جمع آوری شده در فانگردی

تاریخ ارسال : ۱ام مرداد ۱۳۸۹
بازدید : 338 بازدید
مطالب مشابه
نظرات کاربران